ljutov2020-ring

Vadim Ljutov

Tegelen auto mugavuse ja turvalisuse suurendamisega

Minust lähemalt

Olen Ravolar Grupp OÜ omanik, juht ja tehniline konsultant, kellele kuulub autosalong Mugav Auto. Mugav Auto tegeleb audiosüsteemide ja auto lisaseadmete professionaalse paigaldusega. 

Olen  autoheli  valdkonna Euroopa taseme tunnustatud ekspert, mitmekordne Eesti, Baltikumi ja Venemaa meister profiklassi autoheli võistluses, ainus inimene Eesti ajaloos, kes on saanud  auhinnalise koha karika profiklassi autoheli Euroopa finaalis. Olen mitu aastat olnud autoheli sertifitseeritud kohtunik Euroopas ja kohtunikuks kümnetel kohalikel, rahvusvahelistel ning Euroopa võistlustel.

Mugav Auto

Mugav Auto on praeguseks kõige moodsam paigalduskeskus Eestis. Meie töökojad on puhtad nagu operatsioonitoad ning meil on supermugavad kohvi ja internetiga puhke- ning ootealad klientidele. Vajaduse korral tuleme Harjumaa piires ise teie autole järele, viime oma töökotta ning toome tagasi otse teie maja või kontori juurde.


Meilt leiate kõik, et oma auto mugavust suurendada ning oma elu rooli taga veel rõõmsamaks ja õnnelikumaks teha! Ravolar Grupp töötab Eestis 1. juulist 1995 ehk juba üle 25 aasta. Iga aasta paigaldatakse meie töökojas mitmesuguseid süsteeme enam kui 1800 autole ehk iga nädal teenindame üle 30 auto. 

Meie internetileheküljed

Scroll to Top